Loading
Інтернет-магазин "QUO VADIS" належить одноіменному видавництву.

Головною метою нашого видавництва та інтернет-магазину є максимальне сприяння розповсюдженню сучасної християнської літератури в Україні та в усьому світі. У нашій повсякденній роботі ми керуємося наступними принципами:

    • - Ціновий принцип:
    • Ціны на переважну кількість книг - це завжди найнижчі ціни в Україні ціни і одні з найнижчих у Всесвітній Мережі.  • - Принцип оперативності обслуговування:
  • Мы дуже стараємося обслуговувати наших покупців якомога швидше. У переважній кількості випадків ми відправляємо замовлення одразу ж у день оформлення замовлення або наступного дня (в тому випадку, якщо замовлення було оформлене поза межами робочого часу). Це рівню мірою стосується замовлень з України та з-за кордону.

- Принцип вибору асортименту літератури:

Книги, запропоновані в магазине, мы подбираем не по конфессиональному признаку (например, православных либо католических авторов), но по принципу качества. Предпочтение отдается книгам современных авторов.
Если Вы не уверены, какую именно книгу стоит приобрести, будем рады Вам помочь квалифицированной консультацией.

Наш интернет-магазин принимает заказы круглосуточно, поддержка в телефонном режиме работает с 9.00 до 17.30 ежедневно (кроме выходных и праздничных дней).